tumblr counter
     
 
    
OTOMASYON
English  
 
 
 
  UYGULAMALARIMIZ    
 > Paletleme Sistemleri
 > Kolileme Sistemleri
 > Paketleme Makinaları
 > Çok Kefeli Terazi
 > Ink-Jet Kodlama Cihazı
 > Big Bag Dolum
 > Stretchleme Makinaları
 > Big Bag Makinaları

 

HAYAT KİMYA ROBOTİK PALETLEME- TORBA UYGULAMASI

6 kg ve 9 kg deterjan torbalarının 45 paket/dakika hızla paletleme uygulaması başarıyla gerçekleştirilmiştir. Sistem otomatik palet besleme, palet üzerine karton yerleştirme, ürünleri sıralama ve palete yerleştirme, kat aralarına strech atma işlemlerini otomatik oalrak yapar. Tek operatör ile idare edilir.

Paletleme işlemi Fuji Ace EC 201 paletleme robotu kullanılmıştır. Palet dolum konveyörü asansörlü olup stretch ünitesi ile senkronize çalışır. Dolumu tamamlanan palet diğer paletleme sistemlerinden çıkan paletlerle birlikte tek hattan strechleme makinasına yönlendirilir.

Uygulama Videosu  

 

MESAN KİLİT ROBOTİK MONTAJ UYGULAMASI

Uygulamada sistem entegratörü olduğumuz Staubli marka 6 eksenli robot kullanılmıştır.

Uygulama Videosu 

 

ÖZGÜLLÜ SÜT ÜRÜNLERİ- ROBOTİK KOLİLEME UYGULAMASI

Kaşar peyniri üretim hattının sonuna otomatik kolileme sistemi kurulmuştur. Hattan gelen ürünler koli içi konfigürasyona göre sıraya dizilerek 3E Otomasyon imalatı olan UCE marka iki eksenli bir robot ile kolinin içine yerleştirilir. Koli açma ve kapatma işlemleri otomatiktir. Sistem tek operatör ile idare edilir.

Uygulama Videosu 

 

HAYAT KİMYA ROBOTİK PALETLEME- 2 HAT KOLİ UYGULAMASI

İki hattan gelen ürünler toplam 24 koli/dakika hızla iki palete istiflenir. Paletleme işlemi Fuji Ace EC 201 paletleme robotu ve tek tarafı çatallı servo motorlu gripper kullanılmıştır. Boş palet merkezi bir palet magazininden otomatik olarak sisteme beslenir. Dolumu tamamlanan palet diğer paletleme sistemlerinden çıkan paletlerle birlikte tek hattan strechleme makinasına yönlendirilir.

HAYAT KİMYA ROBOTİK PALETLEME- 4 HAT KOLİ UYGULAMASI

Dört hattan gelen ürünler toplam 22 koli/dakika hızla dört palete istiflenir. Paletleme işlemi Fuji Ace EC 201 paletleme robotu ve tek tarafı çatallı servo motorlu gripper kullanılmıştır. Boş palet merkezi bir palet magazininden otomatik olarak sisteme beslenir. Dolumu tamamlanan palet diğer paletleme sistemlerinden çıkan paletlerle birlikte tek hattan strechleme makinasına yönlendirilir

ÇOBANPINAR PALET STABİLİZASYON UYGULAMASI

Palet üzerine istiflenen ürünlerin sevk edilirken sabit kalması için kat aralarına otomatik olarak tutkal uygulanır. Uygulanan tutkal ürünlerin 45 dereceye kadar eğime dayanarak yatay hareketine izin vermez, ancak dikey hareketini engellemez. Bu sistem sayesinde stretch sarma uygulamasına gerek duyulmaz. Tutkal tüketim maliyeti stretch tüketim maliyeti ile kıyaslanamayacak kadar düşüktür.

REFERANSLARIMIZ

 

 
    Paketleme  | Kolileme  |  Paletleme  |  Stretchleme  |  Ink-Jet Kodlama
Copyright ©  3E Endüstriyel Elektrik Elektronik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti, 2012