tumblr counter
     
 
    
OTOMASYON
English  
 
 
 
  ÜRÜNLER & HİZMETLER    

Paletleme Sistemleri                                                                           Videolar

Ürün tipi, hat kapasitesi, hat sayısı gibi faktörlere bağlı olarak; Robotik paletleme sistemleri, layer paletleme makinaları, kartezyen paletleme makinaları gibi çeşitli paletleme çözümlerimiz mevcuttur. Firmamız robotik paletleme konusunda alanında dünya lideri olan Fuji Robotics firmasının Türkiye distribütörüdür. Daha ayrıntılı bilgi ve uygulama videoları için >>>

Kolileme Sistemleri                                                                             Videolar

Ürün tipi, hat kapasitesi, ve koli içi konfigürasyona bağlı olarak; 2-3 eksenli koli doldurma robotları, koli açma makinaları, koli bantlama makinaları, hot-melt veya bant ile yapıştırma seçenekleri, Koli üzerine etiket-barkod uygulamaları mevcuttur. Tamamı yerli imalatımız olan makinalarımızı ve uygulamalarımızı incelemek için >>>

Paketleme Sistemleri

100 gramdan 25 kilograma kadar çeşitli tartım kapasiteli dikey paketleme makinalarının yanı sıra big bag dolum sistemlerimiz de mevcuttur.

Çok kefeli teraziler
Dikey Paketleme Makinasi 300g-5000g
Dikey Paketleme Makinasi 5kg-25kg
Big Bag Dolum Sistemleri

Ink-Jet Kodlama Sistemleri

Ürün üzerine seri numarası, üretim tarihi, koli üzerine barkod uygulamaları hatta entegre olarak gerçekleştirilir. Kullanılan ink jet kodlama sisteminin uzun ömürlü olması ve kimyasal sarfiyatının makul düzeyde olması önemlidir. Firmamız EC JET marka ink-jet yazıcıların temsilciliğini yürütmektedir.

Stretch Makinaları

Paketleme hattının son basamağı olan stretch sarma operasyonu ürünün tipine göre seçilir. Döner palet veya döner kol stretch makinalarının yanı sıra stretch hood makinaları da üretimimiz dahilindedir.

Big Bag Üretim Makinaları

Big Bag Test Makinası
Blow - Folder Makinası
Kolon Kesme - Katlama Makinaları
Düz Kesim Makinası
Copyright ©  3E Endüstriyel Elektrik Elektronik Mak. San ve Dış Tic. Ltd. Şti, 2012